Novinky

 

Perfektní svatba, kterou nezkazilo ani pár kapek deště. Verča a Honza už jen uzavřeli rodinný kruh a oznámili, očekávání sestřičky pro jejich syna Filípka. Jen positivní vibe a tak to má být!

Nový krásný komplex apartmánů NONE Branná v Jeseníkách. Mockrát děkujeme za příležitost zaznamenat tento nádherný areál a skvělou spolupráci. Kdo nevíte kam letos na hory, tak bez váhání mrkněte na webovky: www.noneapartmany.cz

Stodola Suška je vyhlášené svatební místo široko daleko a my jsme moc rádi, že jsme zde mohli zaznamenat tu nejkrásnější svatbu Kačky a Petra. Mladý krásný pár na krásném místě - den jako korálek :))

Společeně s agenturou Shean, s.r.o. jsme nastartovali novou spolupráci s blanenskou firmou Team polepim.cz

V našem oblíbeném Brněnském lokálu Bistro Leháro jsme měli tu možnost fotit akci, na které předávala své znalosti sama Chef Kamu. Autorka mnoha známých kuchařek a vůbec všude známá osobnost je pro nás další milá novinka v hledáčku :)

Pro firmu LOKLOK jsme s pomocí agentury SHEAN zprostředkovali lifestylové fotografie pro oživení jejich webu a sociálních sítí. Část focení proběhlo i v Barceloně, zbytek v ulicích Brna a restauraci POKE.CZ