Novinky

 

Od 22.11. do 5.12. pro vás máme přichystaný ateliér pro vánoční focení. Ohledně volných termínů nám napište, aby se i na vás dostalo :) Na místě na vás bude nachystaný i Fotokrám!

Pro firmu LOK LOK jsme společně s marketingovou agenturou SHEAN z Blanska zhotovili produktové fotografie pro e-shop LOKLOK. Tato firma se řídí pravidlem zdraví na prvním místě se zachováním skvělé chuti.

Podzimní focení probíhá během celého října. Neváhejte nám psát o volné termíny!

Hokejová velmoc v České Republice a největší sportovní klub v Brně. Mít takovou referenci je pro nás velká výsada a jsme rádi, že jsme pro Kometu mohli zprostředkovat toto video.

Další firemní focení pro tuto firmu. Rádi fotíme pro podnikatele, kteří dělaj svoji práci s láskou a odvádí skvělou práci. Naše práce už je potom tu kvalitu zachytit!

Pro firmu Good Access jsme zhotovili materiál pro online školení jejich zákazníků. Pro Good Access je to naše několikátá zakázka a spolupráce s tak vyspělou firmou si nesmírně vážíme!

Tak opět super svatba z krásného prostředí U srubu • Újezd u Boskovic. Ani kombajny ani deštík nepřekazily třetí domluvený termín a do třetice bylo vše úplně v topu!

Škola toho jak brečet dojetím a zároveň fotit, když se žení jeden z tvých nejlepších kamarádů 😁

Fotokrám!

24.07.2021

Vytvořili jsme pro vás Fotokrám! Je to zábavný fotokoutek, který zajistí mnoho zábavy na vaší akci. Fotokrám je kompletně samoobslužné zařízení, kdy pouhým pokynem na dotykové obrazovce spustíte odpočet a vyfocení. Poté už jen potvrzením spustíte tisk fotografie a do 10 vteřin je vaše fotografie připravena k odebrání! Vzhled fotografií můžeme přímo...