Fotokrám

Rozjeďte zábavu na vaší akci se samoobslužným Fotokrámem!

Naše stylové selfie fotobudky jsou garancí zábavy na každé akci, ať už jde o svatbu, firemní večírek, plesy, oslavy anebo jakoukoliv jinou akci. 

Máme za sebou už stovky akcí s Fotokrámem a tisíce nadšených zákazníků! Jde o zábavu bez starostí od začátku až do konce. Na vaši akci přijedeme dostatečně v předstihu, abychom Fotokrám nainstalovali a přichystali vámi vybrané pozadí a rekvizity, které vám dáme na výběr.

Samotná obsluha Fotokrámu je velmi jednoduchá, kdy pouhým pokynem na dotykové obrazovce spustíte odpočet a vyfocení. Poté už jen potvrzením spustíte tisk fotografie a do 10 vteřin je vaše fotografie připravena k odebrání! Vzhled fotografií můžeme přímo přizpůsobit pro vaši akci upravením grafiky i samotného pozadí.

Vaše fotografie vám následně zašleme i v elektronické podobě pomocí online galerie, kde si fotky můžete stáhnout a sdílet je s přáteli.

Napište nám o ceník, vyberte z balíčků a rezervujte si zaručenou zábavu na vaší akci!

  • KVALITNÍ FOTOGRAFIE

V našich Fotokrámech používáme jen fotoaparáty a tiskárny nejvyšší kvality

  • FOTOPOZADÍ NA VÝBĚR

Máme širokou nabídku pozadí na vaši akci. Chcete pozadí na vrcholu Mount Everest nebo na pláži v Riu?  Máme i zelené pozadí "green screen" pomocí kterého můžeme na vaši akci naklíčovat opravdu jakoukoliv scénu.

  • GRAFIKA NA PŘÁNÍ

Název akce, logo, motto, cokoliv si bude přát na svých fotkách, není problém grafiku přizpůsobit.

  • FUNNY REKVIZITY

Máme pro vás sadu rekvizit, s kterou se prostě musíte smát i kdyby jste nechtěli :D

  • COOL OBSLUHA

Svou práci zbožňujeme a milujeme sledovat jak Fotokrám baví naše zákazníky. Podle toho s úsměvem i přistupujeme k naší práci

  • FOTKA HNED V RUCE

Fotku, od zadání pokynu na obrazovce, máte v ruce za 10 vteřin!

  • NEOMEZENÝ TISK

Neomezený tisk a pokusů kolik potřebujete, tak berte klidně do zásoby!

  • ONLINE GALERIE

Vaše fotografie vám následně zašleme i v elektronické podobě pomocí online galerie, kde si fotky můžete stáhnout a sdílet je s přáteli. Případně dotisknout pokud vám nestačilo na akci!Objednejte si Fotokrám!

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět. 

Emailová adresa musí být zadaná správně jinak vás nedokážeme zpětně kontaktovat!