Novinky

 

Z celé této svatby šla cítit trochu exotika (což my máme rádi), Vlado zo Slovenska a Sandra trochu z Česka a tak trochu z Itálie, si řekli ano U Srubu v Újezdu u Boskovic. Moc gratulujeme a děkujeme, že jsme u toho mohli být! :))

Už padlo hodně o tom, že koření naší práce jsou speciální/zvláštní/originální svatby, tak tahle byla přímo chilli svatbou tohoto roku. Výzdoba celá v černým stejně jako nevěsta a ženich. S naším oblíbeným svatební místem U srubu v Újezdu u Boskovic a naší oblíbenou svatební agenturou Elysee to byla svatba na jedničku.

Už i v Čechách se dozvěděli, kdo jsou týpci z Keporkaku :D Letos máme v okolí Prahy 4 svatby. Tahle na nádherném Starém Mlýně u Byšic byla první z nich a byl to nářez! Gratulujeme Míši a Jirkovi a snad jim to v životě spolu půjde alespoň tak dobře, jak Jirkovi výroba chlebíčků! :))

Svatby nás zavedou na spoustu zajímavých míst. Svatba na Slovácku Jitušky a Jendy byla divoká od rána do večera a dokonce jsme se naučili aji kúsek z jejich dialektu :D

Nastartovali jsme novou spolupráci s výrobcem krbových vložek BEF HOME. Firma sídlí v Kotvrdovicích a patří mezi světovou špičku ve svém oboru. Je pro nás velká čest dělat pro firmu takových rozměrů.

Že v květnu by se neměli pořádat svatby a pátek třináctého přináší smůlu. Tak všem pověrám se vysmáli Bára s Daňkem u Kamenného Kola, protože jsou jasným důkazem, že jsou to jen fámy. Láska nejde předstírat a u tohoto páru je to navíc velmi dobře vidět, že tady je to trefa do černého.

Už to není úplně hit se teď brát v mladých letech a většina buduje kariéru nebo prostě divočí do té doby dokud je to nepřestane bavit. U Denči a Dana nebylo o čem a hned věděli, že jsou pro sebe stvoření, na co tedy čekat?

Naše Fotokrámy se dostávají čím dál víc do povědomí i mimo svatby a plesy. Už 4 akce absolvoval v DRFG aréně pro Kometu Brno a přidružené organizace!

Vždycky pro nás má kouzlo svatba, která se v něčem odlišuje od standartu. Zimní svatby mají neuvěřitelnou atmosféru a my Vágnerovým moc děkujeme, že jsme u toho mohli být!